Loading 0
Sembol Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri
Share

SEMBOL WEB
KURUMSAL

Scroll Down
01

SEMBOL WEB TASARIM YAZILIM & BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Sektörde 15 yıllık deneyim

sembolweb_kurumsal

SEMBOL TEKNİK ELEKTRONİK & BİLGİSAYAR GÜVENLİK SİSTEMLERİ
SEMBOL ONLINE İNTERNET & REKLAM HİZMETLERİ

Web sitesi, temel olarak bir içeriğin internet ortamında doğru ve işlevsel olarak sunulmasıdır. Bu sunuş; içeriğin anlaşılır ve doğru olarak düzenlenmesini, kullanıcıların site içinde kaybolmadan, rahatça dolaşımının sağlanmasını, bu yapının görsel açıdan estetik, özgün ve çekici olarak tasarlanıp düzenlenmesini ve tüm bu oluşumun site sahibinin kurum kimliği ile uyumlu ve onu zenginleştirici şekilde planlanmasını içerir.

Ayrıca site yapısına uygun olarak görsel elemanların yanında, hareketli görüntüler; ses, video, Java uygulamaları ve Flash gibi zenginleştirici öğelerin kurgulanıp uygulanması da tasarım sürecinin bir parçasıdır.

SEMBOL Online Web Tasarım, tasarım süreci boyunca çalıştığı kurumlar ve bu kurumların reklam-yayıncılık-halkla ilişkiler birimleri ve/veya reklam ajansları ile aktif olarak çalışarak sitenin altyapısının oluşturulması ve kurum kimliğinin doğru yansıtılması konusunda işbirliği yapar. Sitelerin gelişmesi ve güncellenmesi konusunda da düzenli hizmetler sunar. Başarılı bir web sitesi sadece “görsel açıdan zengin” değil, gelişmeye uygun, bilgiyi doğru sunan ve değer katan bir sitedir.

SEMBOL Online Web Tasarım, her türlü internet uygulamasında, bu programları oluşturan ekiplerle uyumlu bir şekilde, kolay uygulanabilir, görsel elemanlarla uygulamaların işlevselliğini arttıran, kurumun kimliği yansıtılarak ve gerektiğinde gelişmelere adapte olabilen, kullanıcı dostu görsel arayüzler üretir. Özellikle Antalya ili ve Konya ilimizin Akşehir ilçesi ve çevresinde web sitesi tasarımında öncü, yenilikçi, kullanılabilir web siteleri yaparak siz değerli müşterilerimize kalite anlayışı ile hizmet etmekteyiz.

Ayrıca SEMBOL Elektronik, bilişim alanında Konya ili Akşehir ilçesinde kurulduğu 2007 yılından günümüze bölgemizde bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak elektronik ve bilgisayar danışmanlık hizmeti vermektedir. Elektronik ve bilgisayar teknik servisi, web tasarımı, web hosting, domain tescil, mail hosting, bilgisayar – donanım satışı, notebook tamiri, network kurulumu, alarm sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, wireless internet, oto teyp-tv-dvd-vcd-kamera sistemleri, uydu sistemleri, oto ses ve görüntü sistemleri, tamir bakım ve montajı Sembol Elektronik olarak verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra kurumsal olmayan ev kullanıcısı müşterilerimize de teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Sembol Web Tasarım, Logo, SembolWeb, Sembol Web, Sembol Online, Akşehir Web

Misyon
Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti
Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir

Standart fiyat anlayışı
Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.

Profesyonel Yaklaşım
Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.

Tasarım Anlayışımız
İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek, marka, teknoloji, tasarım, network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler sağlamak.

Sorumlu Ve Şeffaf
Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.

Aktif Katılım
Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.

Stratejik Yaklaşım
Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.

0
TAMAMLANAN PROJE
0
ÜZERİNDE ÇALIŞILAN PROJE
01.

Web Tasarım İşlem Adımları

Her işte olduğu gibi Web Tasarım Sektöründede belli kurallar yani adımlar vardır. Bunlar:

Ön Görüşme, Araştırma

01.

Tasarım, İçerik Belirleme

03.

Testler, Seo ve Yayınlama

05.

Planlama, Fiyat Teklifi Sunma

02.

Onay, Kodlama ve Tasarlama

04.

Yıllık Ücret, Sürekli Hizmet

06.
02.