WHAT ARE YOU LOOKING FOR?

Grafik Tasarım

Hizmetlerimiz

Sizinle birlikte başarıya giden yolda ilerlemek için sabırsızlanıyoruz!

Web Tasarım

Anahtar Teslim Web Tasarım hizmetimizde, ihtiyaçlarınıza özel içerik ve görsel çalışmaları tamamlayarak size özel bir web sitesi sunuyoruz.

Web Programlama

Web Tabanlı özel Web Programlama proje ve fikirlerinizi talep ve istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uygulama

Tasarım aşamasından Mağazaya yayınlama süreçlerine kadar tüm adımlarda, size özel bir mobil uygulama geliştirme hizmeti sunuyoruz.

Grafik Tasarım

Logo tasarımı, kartvizit tasarımı, billboard tasarımı, el broşürü ve afiş tasarımı gibi çeşitli grafik tasarım alanlarında hizmet sunmaktayız.

Sosyal Medya

Müşterilerinizin sizinle en hızlı iletişime geçtiği ve işletmeniz hakkında en hızlı bilgi aldığı yer, sosyal medya platformlarıdır. İşletmenizi ve faaliyetlerinizi bu platformlarda etkin bir şekilde temsil etmek için sunduğumuz hizmetten yararlanabilirsiniz.

Dijital Medya Fikirleri

Sosyal medya ve web çalışmalarının yanı sıra reklam stratejileri ve harcama bütçelerinin belirlenmesi gibi daha birçok detaylı araştırma ve çalışmanın tüm süreçlerinde birebir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) olarak bilinen dijital pazarlama stratejimiz, müşterilerinizin sizi daha alakalı anahtar kelimelerle aramasını ve bulmasını sağlar. Bu hizmetimizden faydalanarak çevrimiçi varlığınızı güçlendirebilirsiniz.

Google ADS

Google Arama motorunda, hedef kitlenize özel olarak düzenlenen Google AdWords hizmetimiz, minimum bütçeyle maksimum müşteri erişimi sağlamayı hedefler. Bu sayede potansiyel müşterilerinize daha etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Google Hizmetleri

İşletmelerinizin Google Haritalarına kaydını yaparak ve sonrasındaki işlemleri gerçekleştirerek, Google platformlarında güçlü bir varlık oluşturuyoruz.

Bizimle Çalışan Müşterilerimiz

More than 90,000+ teams are using Finisare