WHAT ARE YOU LOOKING FOR?

Haber

thumb
Admin 07 Mayıs 2024 | Salı - 15:52

smtp mail gönderim php

PHP ile E-posta Gönder

 

E-posta pazarlama, işinizi büyütmenin ve hedef kitlenizle iletişim halinde kalmanın en iyi yollarından biridir. E-posta listenizi oluştururken girişimci olarak yaptığınız ilk şeylerden biri olmalıdır, akılda tutulması gereken birkaç şey var. E-posta pazarlama zaman alıcı bir iştir, bu nedenle, diğer iş görevlerinizi hallederken listenizi yönetmesi için birini işe almak isteyebilirsiniz. Ama dikkate alınması gereken tek şey bu değil. Biz bahsediyoruz PHP ile e-posta göndermek için nasıl.

 

1. PHP nedir?

PHP, tipik olarak dinamik web sayfaları oluşturmak için kullanılan bir sunucu tarafı komut dosyası dilidir. PHP Köprü Metni Önişlemcisi için bir kısaltmadır. PHP, dinamik oluşturmak için kullanılabilir, güçlü veritabanı odaklı sunucuya erişimi olan etkileşimli web sayfaları. Ayrıca sunucu tarafı komut dosyası, veritabanı etkileşimi ve web geliştirme de dahil olmak üzere sistem yönetimi görevleri için kullanılır.

 

2. PHP nasıl kurulur

PHP'yi sunucunuza yüklemek için DreamHost gibi bir web barındırma şirketi kullanmanız gerekir. Paylaşılan bir barındırma hizmeti kullanıyorsanız, hosting şirketinizden PHP'nin kurulumunda yardım istemeniz gerekecektir. Bir VPS veya özel sunucu kullanıyorsanız, PHP'yi kendi başınıza yüklemeniz gerekecektir.

 

3. PHP ile e-posta gönderme

Aşağıdaki kod PHP ile bir e-posta gönderecektir:

 

4. Ücretsiz Toplu Mail Servisi

PHP ile e-posta gönder, kişilerinize toplu e-posta göndermenizi sağlayan ücretsiz bir toplu posta hizmetidir. Bu ücretsiz bir hizmettir ve kullanımı kolaydır. Diğer e-posta hizmetlerinin aksine, bu, e-postayı yalnızca birkaç kişinize değil, tüm kişilerinize gönderir.

 

The new common language will be more simple than the existing European languages. It will be as

Nelson Adam

Paylaş: